BOSNA A HERCEGOVINA. Fascinující pyramidy a poutní místo milovníků SÚFÍSMU.

18.08.2023

O cestě krásnou Bosnou a taky o tom, jak jsme hackli Matrix pod pyramidou! Jak došlo k ,,náhodnému'' setkání se Samirem, objevitelem pyramid. S Bosnou jsme byli v úplné rezonanci ačkoliv jsme se jen odevzdali toku cesty, cílem bylo městečko Visoko a poutní místo Blagaj Tekíja. Na cestu Bosnou jsme se vydali těsně po skončení plandemie v létě roku 2022. Celou tu dobu jsem z vlastního přesvědčení svá putování pozastavila, neboť jsem nebyla ochotná tancovat na písničky, které zrovna hrály. Jako lektorka tance si totiž tvořím zásadně své vlastní play listy. 

Svoboda pro mne znamená opravdu hodně a rozhodně víc, než poslušně žádat o podmínění se a svobodu si tak zasloužit. Moci se pohybovat až když se podřídím? Co to je za novodobé paradoxy? Svoboda nečeká na souhlas. Svoboda je pro mne vnitřní pevnost, která se neohýbá. Je to rozměr, stav mysli. Svoboda drží schopnost nezaprodat sebe a to čemu věřím pro výhody, drží stav zachování integrity, vnitřních hodnot a hluboké osobní víry přesahující koncepty mysli. Jako neočkovaný a netestovaný exemplář jsem odolala nátlakům a nepodřídila se. I přesto, že cestování tolik miluji. O to větší slast mi přineslo návazné cestování a volný pohyb bez QR vycházkové doložky, kterou nevlastním. O to větší fascinace potkávat lidi ve světě, kteří to cítí podobně. Cesta sem to celé vnitřně žité potvrdila a umocnila.

VLEVO - Se Samirem Osmanagich, objevitelem Bosenských pyramid, mužem činu a odhodlaným odvážným bojovníkem za to, čemu věří. Mimo jiné sám vyzařoval jako pyramida. VPRAVO - ranní rozjímání s ptáčkem pyramiďáčkem při kávičce na terásce hotýlku. Komplex pyramid, zprava Sluneční Měsíční a Dračí v okolí.

Sama vždy říkám, každá cesta má naprosto přesné načasování, vše se skládá jak má a posléze přichází spoustu aha momentů. Moje cesta Bosnou nakonec byla právě o pomyslném hacknutí matrixu, respektive o vypořádání se s tím, co jsme si museli každý nést. Realit je opravdu mnoho a každá má jiného tvůrce. Rozlišovat mezi tvůrci je schopnost vskutku Bohulibá a víc než potřebná, zejména pro vývoj lidského ducha. Tady ve Visoku mají hacklý matrix celou dobu. Tak to tady vlastně všechno neplánovaně úplně zaklaplo. Zpětně s ohlédnutím dozadu to dodalo veškerému mému prožívání uplynulých dvou let diamantovou korunu zářící skalárním světlem! Opravdu Boží načasování. Pocity vděčnosti přicházejí. Vše se děje jak má a je to v pořádku. Jen to o našem přístupu a schopnostech dívat se z nadhledu, bez vroucího ztotožnění. Smyslem každé hry je lekce. Ale teď už NASEDAT! 

Bosna a Hercegovina. Země krásy i bolesti. Země divokých řek a srdečných úsměvů. Opravdu milí lidé jsou zde na každém kroku a bezpečně jdou rozeznat svým charakterem od jejich sousedů. Zejména těch směrem k moři. BOSNA nás mile překvapila neboť jsme neměli žádná očekávání. BOSNA je prostě překrásná země, plná panenské přírody, čistých řek a vysokých zalesněných kopců. Má toho tolik co nabídnout! Rozhodně nejvíce jsme si zamilovali oblast Visoko. Klidné prostředí v údolí pyramid s krásnou dřevěnou mešitou. Skvělé ceny za ubytování i za výborné jídlo. Spoustu možností poznávání. Podzemní tunely i výhledy z pyramid.

VODOPÁDY JAJCE

JEZERO JABLANIČKO, KEMP

MOSTAR

Nelze však se jen rozplývat a zároveň chodit okolo horké kaše. Tato překrásná země si vytrpěla své! Utržila mnoho škod na životech. BOSNA je země bolestné genocidy, kdy ve jménu ,,etnických čistek'' se páni Srbští ,,soudruzi'' rozhodli, že ti co nevěří v jejich ideály a vedení, že ti co se neklaní kravaťákům, budou prostě vystříleni. Jak čisté zlo to asi musí být, že vyplodí motivaci vystřílet všechny muslimy? Jen tak. I přesto, ti lidé, kteří tam žijí, vyzařují tak příjemnou energii a pohodu, že je až hlavolamem, jak je to možné po tom všem? Že by právě ona víra? 

BOSNA JE NÁDHERNÁ! Příroda bere dech!

MOSTAR pohled ze starého mostu

VISOKO vcítění do osudů místních

MOSTAR velmi rušné místo plné obchůdků

VISOKO vystřílené kulky do civilních domů

KONJIC řeka Neretva, ráj pro rafting


BLAGAJ TEKÍJA

DŮM DERVIŠŮ ANEB SÚFIJSKÝ ODKAZ V DOMĚ VE SKÁLE. O tomto překrásném místě nedaleko jeskyně na řece Buna se mnoho na internetu nedozvíte, musíte se tam vyjet podívat. Stojí to za to. Spousta informací byla vymýcena. Smazáno, zakázáno. Avšak uvnitř jsou prameny o původu tohoto místa celkem rozsáhlé a dávají smysl i v kontextu minulosti. Súfíjští mystici zde žili jako poustevníci a vyznávali svými rituály a modlitbami obdiv svému Stvořiteli. Blagaj Tekija byla shromaždištěm více dervišských řádů: Bektashi, Khalwati, Mevlevi, Qadiri, Naqshbandi. Tento vliv je citelně veden pod nádechem Tureckého vlivu a jeho jemné odnože Islámu. Po druhé světové válce byla činnost dervišů a Tekke v Bosně a Hercegovině oficiálně zakázána. A myslím, že ten zákaz byl také ,,fyzického'' rázu o kterém se ale nedočtete, je potřeba vyjít mezi lidi a ptát se. Dodnes však jako uchování památky zde můžete slyšet ZIKR chvalozpěvy čistící celé energetické tělo i srdce.  Více informací naleznete ZDE.

V okolí naleznete několik krásných kempů v těsné blízkosti řeky pro romantické přespání. Dovnitř je povolen vstup pouze s šátkem a zahalením končetin. Je zde také jeskyně do které je přístup. Vedle Dervišského domu je několik restaurací s výhledem na jeskyni a dům. Velké porce, které nejdou sníst. 

Za vidění také stojí hlavní město SARAJEVO, kde naleznete krásný Orientální trh s výbornou kávou. Dále je zde k vidění muzeum genocidy, kam jsme se vydali. Slabším povahám nedoporučuji. Já jsem sice celkem tvrďák, ale z haly jsem dala zpátečku. Tu bolest prostě neunesu. Jsou to opravdu autentické fotky. V Sarajevu jsme si chtěli dát noc v hotelu a trochu se vyšampónovat. Když jsme ale přijeli na místo, nedal se ten ,,kotec'' vůbec srovnat s Booking fotkami. Vynutili jsme si na místě peníze zpět a odjeli jsme ještě večer kampovat raději kamsi do přírody. Za mě už bych Sarajevo po druhé vidět nepotřebovala, ale jako zkušenost zajímavé. Oproti tomu MOSTAR byl krásný. Měl prostě atmosféru a hlavně těch obchůdků s šatičkami, no muži pozor! Pokud tam své drahé polovičky vezmete. I přes slušnou fluenci turistů se to Mostaru dalo odpustit. Líbilo se nám tam tolik, že jsme se tam v průběhu cesty ještě jednou zastavili, tentokrát však přes noc, abychom si dali romantickou večeři ,,pod starým mostem'' a zažili Mostar i večer. Jinak se to dá za jedno odpoledne projít a pokračovat dál.

SARAJEVO SOUQ Orient s vůní kávy

MOSTAR pohled ze starého mostu

MOSTAR v noci. Z restaurace vedle mostu


VISOKO

Toto místo je nutné rozhodně navštívit a nechat si na něj několik dní! Je tu mnoho možností poznávání a fascinace. Kdo se otevře, může se sem přijet i uzdravovat, učit o energiích, zákonitostech polí. Zůstávat a opakovaně se vracet do pyramidy na jednu vstupenku. Je to jiný svět. Našli jsme si úplně nový hotel asi za 500,- na noc za osobu, kde se na střešní terase holduje výbornému jídlu s výhledem na pyramidy, řeku, minarety.

Večerní procházka po okolí vybízí k ochutnávkám zdejšího vypěstovaného jídla a výborné zmrzliny. Duchovní rozměr s krásným načasováním pro svolávání k modlitbě do dřevěné místní mešity přineslo prostoru další kvalitu navíc. TABHANSKÁ DŽAMIJA a ŠEREFUDDIN BIJELA DŽAMIJA.PYRAMIDY V BOSNĚ 

Nejprve jsme vyjeli obhlédnout terén z vrchu, abychom se posléze mohli zanořit do hlubin podzemí. Na vrcholu lze zavnímat či naměřit paprsek mířící do kosmu. I kdyby se našel někdo, koho tyhle věci vůbec nezajímají ty výhledy jsou opravdu překrásné a stojí za to.


,,Hacknout matrix a probudit se v obejmutí kosmu a prapůvodních záměrů, je jako buněčný nádech do nejhlubší sytosti! Ještě stále existují metody, cesty a lidi, kteří neztratili spojení. Tací, kteří pomáhají znovu spojit - malou jiskřičku s jiskrou Zážehu. Jsme bytosti energie a frekvence - vše žije a vibruje - s čím jsme v rezonanci to zažíváme a prožíváme! ,,Náhodné'' setkání se Samirem, objevitelem pyramid bylo třešínkou na dortu tohoto krásného putování po Bosně! Žije mimo Evropu, tedy narazit na něj pro nás byla pocta. On je tak houževnatý, plný energie, smíchu. Tak lidský a přirozený. Šli jsme dolů do tunelů Ravne a jen jsme žasli. Zavnímat totální odpojení od rušivých záření a signálů, dosytit se blahodárnými ionty. Otevřít hlavu kosmickým portálům skrze mechanismy zabudované do pyramid a nechat přicházet tak velmi odlišné informace od těch falešných.¨

Pyramidy, to jsou všestranná léčebná zařízení. Pokud se bavíme o pyramidách - bavíme se o léčení. O frekvencích, vibracích, o vlnění, o silách Matky Země a o Kosmu. Bavíme se zkrátka o energii. Opominu teď úplně to, že některé civilizace se tímto mohli chtít rovnat Bohu a získávat moc nad těmi, co tomu nerozumí, právě díky znalostem a schopnostem magie. Záleží však vždy s jakým záměrem a k čemu se ,,zařízení'' používá.

Znalosti nám pomáhají k osamostatňování, svobodě. Všechny důkazy o fungovaní pyramid jsou vlastně fakta o energiích, frekvencích, pomocí přístrojů zaznamenatelných. To, že některé přístroje ještě neexistují, neznamená že neexistují další souvztažnosti! Vytvořením speciálních podmínek se přirozeně propojujeme s harmonickými silami. Dostáváme se do určitého pole. Svou vůlí se vymaňujeme od svobodná vůle dalších lidí. Udržením záměru se čistíme od jejich parazitálních zájmů a manipulací. Přestává se tvořit vzruch a chaos. Když se povede eliminovat také různá záření, která na nás působí a odpojují nás to do celku, od své jedinečnosti, od Stvořitele, jsme v symbióze a homeostáze. Různé egregory na nás působí různě silně. Je to rozpolcenost pocitová, mentální energetická a následně podle toho různě jednáme/reagujeme. Buď v souladu nebo v rozpolcení. Dokud je ta reaktivnost obrovská nebo naopak bez odezvy vitální síla je oslabená. To je imunita...Vlevo, dokonalý obrázek kombinující různé světy a jejich různé tvůrce. 5G vysílač, pyramidový sluneční kosmický vysílač a minaret vysílač. Jsou to světy ve světě. Reality v realitě. Při pořizování snímku, zrovna muezzín svolává k modlitbě k uctění Jednoho jediného, který toto vše umožňuje a rozehrává. 

O PYRAMIDÁCH DETAILNĚJI V SOUVISLOSTECH UZDRAVOVÁNÍ

VÝZKUMY A POZOROVANÍ

1.Bosenské pyramidy  

Jedny z nevětších a nejstarších pyramid na světě. Nachází se zde holistická komplexnost návaznosti 3 pyramid v geometrických přesných vzdálenostech po 2,1800 metrů od sebe v propletení s neuvěřitelně energeticky silnou sítí tunelů, které uchovávají podzemní jezera - rezervoáry pitné léčivé vody. Pyramida Slunce je svým bokem zarovnaná na kosmický sever jako většina dalších světových pyramid. Radio-carbonové datování odhaduje stáří pyramidy až ke 30.000 letům. Uměle utvořené kusy bloků ze kterých jsou pyramidy utvořené, jsou betonové (8 tun těžké). Tento beton byl speciálně vytvořen za pomocí velkého tlaku a tepla obsahuje různé množství zapracovaných kamenů. V těch nejsilněji vibrujících je dokonce zabetonován krystal. Tak co se tedy děje, když léčivá zařízení působí.

Když odstraníme škodlivé frekvence - neutralizujeme rušení, chybnou informaci, toxin - otevíráme se homeostáze.

TĚLESNÉ BUŇKY PRACUJÍ A NIC JE NERUŠÍ! Tělo svými symptomy, které vygenerovalo jako obranu proti rušení - ukazuje na boj s chaosem, který mu není vlastní. Podle druhu reakce dostane nálepku diagnózy a má svou nemoc. Vědci světa slyšte! Buňky samy vědí co mají dělat, aby se obnovovaly. Ne, opravdu při tom extrémním rušení současné doby nepotřebují ještě další zprznění navíc v podobě genetické modifikace! 


2.Co se děje v Pyramidě? 

Dochází zde k neutralizaci všech umělých záření včetně geopatogenního přírodního, no signal, wifi, mobil. Naopak s využitím posvátné (nejen čtyřboké) geometrie, rozestavením dalších pyramid, využitím světových stran (ne politických prosím), aplikaci znalostí zlatého řezu pí 3,14, spirálovité působení, rotační frekvenci a mnoha dalším se měřitelnými ověřitelnými pokusy odhalilo, že v pyramidě jsou léčivé frekvence 28kHz, dále extrémně nízká Schumanova rezonance 7,8 (to je ta zdravá naší planety, v které je potřeba pobývat). Nalezneme zde negativní ionty, které zvyšují hladinu kyslíku v našem těle. Kontrolní otázka, co se děje při Covidu? Proč se lidé dusí? Ano správně buňky jsou tak otrávené, že mají porušenou funkci roznesu kyslíku, navíc koagulují a dále se tvoří sraženiny, čímž selhávají nejen plíce, ale i srdce, ledviny, mozek. Tělo je otrávené v chaotickém rozladění. Negativní ionty tedy čistí nejen vnitřní atmosféru, ale i tu vnější. Vyladěnost nepodporuje rozmnožování bakterií a pyramidová voda se tam nekazí. Hodnoty negativních iontů: domov 80, na vrcholu hory 4000, neg. ionty v pyramidě 20-40.000!

Co mají pyramidy a má milovaná homeopatie společného? Oba startují regenerační proces, oba spouštějí samo-léčivé síly, buňky mohou začít dělat svou práci. Oba pracují s vylaďováním pomocí frekvencí, umí se vypořádat s narušením. Voda v pyramidě je zachycená Masarem Emoto jako nádherný hexagonál. Taková homeopatická voda také vyzařuje fotonické signály. Obě vody když se podají do organického těla složeného z vody, působí svou informací blahodárně na celý systém.


3.Co se děje nad pyramidou? 

Dobíjení baterek

Meditace kolem vrcholu Sluneční pyramidy

Nad pyramidou byl zachycen paprsek o určité frekvenci. Pomocí dronu zavěšeného na osciloskop, se ukázalo, že nad pyramidou se nachází pouze elektrické pole bez magnetismu. Začíná jako 4,5 metrů široký radius, který se rozšiřuje ve výšce 21 metrů. Rozšíření je na 20m a dále pak zase pokračuje zpět jako zúžení. Takto se to opakuje při stoupání paprsku stále výše. Tento paprsek byl zaměřen o frekvenci 28kHz. Což je frekvence Skalární vlny.

Co tedy nalézáme u vrcholu 28kHz - Skalární vlny - torzní pole (Teslovy vlny) Jsou rychlejší než rychlost světla a mohou se pohybovat vesmírem i přes kosmická tělesa bez ztráty energie. Tedy jsou ideálním prostředkem pro transport energie a informace, tak jako homeopatické působení.

Laicky řečeno, jde tedy o vytvoření takových podmínek, kdy se přirozeným způsobem začne šířit skalární světlo skrze oživené mitochondrie, rozvibrované buňky, které tvoří celé orgány a tělesné soustavy.

Dokážeme-li se zklidnit do takové fáze, respektive naladit se do hloubky, tyto Skalární vlny se nesou z toho klidu. Jako terapeut pracující a zkoumající léčivý potenciál různých metod a zkoumáním léčení člověka několika přístupy po mnoho let, jsem zažila jak se tyto vlny doslova rozlévají organismem i místností i při ošetření metodou Craniosakrální terapie. To jsou ty léčivé momenty! Vlny. Pole. I stoický klid umožňující ,,Tomu'' se šířit. Člověk dočerpává ze zdroje. V Homeopatii jsem zakusila similimum, které beze slov a rad člověka propojuje se silami regenerace. Skalár se rozšíří, člověk zakouší pocit že je milovaná a vedený, vyživený a s radostí bez důvodu má chuť žít a tvořit. Odpojí se od rušení negativních mentálních vzorců. Tyto jevy, jež začínají být měřitelné a kvantově ověřitelné. Té síle je to však jedno. Buď s ní jsi nebo ne - Tvoje volba.

Co mají tedy metody společný, je potenciál pro schopnost šíření skalární energií, zesílení přirozené ochrany před zvráceným umělým elektromagnetickým zářením. Buňky se sami opravují aniž to chápeme. Děje se to samo! Jenže lidé chtějí výsledky hned. Bohužel. To jim farma mágové rádi zajistí. Ale pravé léčení je rozmotávání nánosů a čekání ve fyzické realitě, než se fyziologicky tkáně zregenerují, to je řád! Je potřeba mít silné nervy a vydržet s nedočkavými pacienty. 


4. Co se děje kolem Pyramidy? Komunikace se sluncem 

Měření dále ukázalo, že paprsek mění sklon podle pohybu slunce! Pyramida tedy komunikuje se sluncem a skrze slunce s dalšími solárními systémy až do středu vesmíru. Jako kosmický internet s celou galaxií. Neboť vše ve Stvoření je propojeno a v dokonalé synergii posvátné geometrii spolu komunikuje. Systém matrix zde funguje jako cizí virus, napadnutí dokonalého programu. Je to ona rušivá frekvence, která připojuje jinam a odpojuje od Pravdy. Pyramidy se dle mého pocitu stavěli mimo jiné i pro zachování napojení na přirozené oživující síly, aby v době, kdy okolní destrukce dosáhne takového stupně, že už nebude možné v ní zdravě žít, existoval prostor kam je možné se uchýlit.

Pro zachování odbornosti na závěr přidávám odkaz na Samirův kanál zde . Dále cituji dva odstavce ze zdroje stop5G.cz: ,,Mitochondrie přeměňuje živiny z buněk na energii, což umožňuje provádět různé funkce, jako je růst, metabolismus a buněčná reprodukce. mitochondrie jsou "energetický dům buňky". Přirozené el/mag pole nalezené na Zemi vytvořilo život a tyto energie jsou vtisknuty do každého živého organismu na této planetě. Každý organismus žvýká přirozenou Schumannovu frekvenci Země a Slunce. Nativní frekvence Země a člověka je 7,83 Hz. To je zodpovědné za vytvoření zdravých mitochondrií. Ve většině buněk stovky nebo dokonce tisíce mitochondrií. Může dojít k mnoha projevům různých nemocí. Oxidační stres, když je příliš velký, může vést k buněčné smrti. Neboli když je mitochondriální membránový potenciál, který vytváří silné elektromagnetické pole, z jakéhokoli důvodu snížen, signalizuje to cestu, která vede k programované buněčné smrti. Skalární energie je podélná energie, která na rozdíl od příčné trojrozměrné energie (nahoru / dolů, doprava / doleva, zezadu / zepředu) moduluje ve směru, kterým jde, akordeonově, podél osy času, 4. dimenze.

Existují v zásadě dva druhy energie - energie elektromagnetických vln (světelné vlny, zvukové vlny, elektrický proud atd.) A energie skalárního stojatého vlnění. Dnes se skalární energie používá ve všem, od výzkumu zbraní po ochranu DNA, pomáhá eliminovat buněčný odpad a zlepšuje oběh, imunitu a dokonce i paměť. Skalární vlny jsou vytvářeny dvojicí identických vln (obvykle nazývaných vlna a její protivlny), které jsou fyzicky identické, ale časově mimo fázi. Proto vypadají a chovají se úplně odlišně od standardních Hertzianových elektromagnetických polí: jsou více podobná polím než vlnám. Místo toho, aby běžela po drátech nebo vystřelovala paprsky, má skalární energie tendenci "zaplňovat" své 2 prostředí a může procházet pevnými objekty bez ztráty intenzity. To se stává velmi důležitým z hlediska vývoje technologie pro vkládání objektů. ''

Dalo by se tedy říci, že v léčení je vyloženě zásadní obnovit zdraví mitochondrií, které jsou potenciálem pro šíření skalárního pole. Avšak i ti nejlepší léčitelé mají omezené možnosti - blud nekonečné síly a podmanění si principů má své limity, které se dřív nebo později pocítí. Na těle i duši. Nezbývá než respektovat spravedlnost, ale zároveň nepřestávat být fascinováni rozlehlostí stvoření. Prozřetelnost nikdy neporazíš. Zneužít moc se nevyplácí a žádné civilizaci to nepřineslo vysněné cíle dlouhodobě 💚 Pyramidy tedy můžeme vnímat jako odvěký symbol moci nikoliv však pravomoci!


ZÁVĚREM

ESMA SULTANA MOSQUE, JAJCE

ESMA SULTANA UVNITŘ

POUTNÍCI ORIENTEM SE S VÁMI LOUČÍ


Dalo by se říci, že Bosna je nejbližší Orient s vlivy Turecka. Pro Slovana je to nejbližší možný nekoncentrovaný avšak pravý nádech Islámské kultury. V kombinaci s čistou, svěží a hlavě zelenou přírodou to vše byla směs, která se nikde jinde jen tak nenachází. Určitě bych jela i po druhé. 

Zdraví Vás Lycana, poutnice orientem.