UBYTOVÁNÍ A BYDLENÍ V OMÁNU

 Rezervujte si svůj apartmán v Ománu pro sezónu 2024

Apartmán je lokalizován v nejklidnější části na úplné periferii resortu Hawana Salalah. Mimo turistický ruch v náruči Arabského moře. Jedná se o apartmán až na konci zástavby situovaný k moři. V přilehlé blízkosti se nacházejí i tůně, kam se slétávají plameňáci k volně pasoucím se velbloudům. Apartmán je obklopen hned třemi možnostmi koupání. Má svou terasu s vlastní zahradou, která je zakončená vstupem do udržovaného bazénu. Minutu od bazénu je možnost koupele v lagooně, která je v závětří bez vln se slanou mořskou vodou. Apartmán v této lokaci se pyšní v dochozí vzdálenosti 5 minut překrásnou nekonečně dlouhou pláží s bílým pískem omývanou Arabským mořem a romantickými vlnami se západem slunce. 

  • apartmán pro 2 - 4 osoby s manželskou postelí a rozkládacím gaučem
  • kuchyně je plně vybavená s vlastním vařičem, nádobím, ledničkou, pračkou
  • možnost slevy 20% na všechny služby v resortu 
  • k dispozici jsou restaurace, kavárny, obchůdky v maríně, fitness, dětské hřiště 
  • služby jako masáže, potápění, výpravy za delfíny, aqua park, místní převoz po resortu
  • možnost sjednat výlet po okolí s místním průvodcem, poradíme kam se vydat a co vidět

Online rezervace

 poptávka termínu

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

DRUHÝ DOMOV V OMÁNU

REALITY V OMÁNU DOSTUPNÉ V ČR

Nyní si můžete opatřit svůj druhý domov v pohádkovém Ománu!

Toužíte mít své druhé zázemí mimo Evropu? V pohádkovém ráji z jiné dimenze avšak v letové dostupnosti 7 hodin?

Pomohu Vám se svým týmem najít Váš domov u moře podle Vašich představ a požadavků. I Vy si můžete najít to své kouzelné místečko! Pro sezónní, celoroční či investiční využití.

Provedu Vás celým procesem a podám informace o tamním životě. Jsem součástí navázání oficiální spolupráce mezi Next Reality a Muriya tourism development. Patříme mezi první průkopníky takovéto spolupráce v České republice na poli nemovitostí. 

Za společnost Next reality jsme zprostředkovatelé příležitosti pro České a Slovenské zájemce, kteří přemýšlí o koupi nemovitosti v Ománu. Poskytujeme příležitost být spokojeným majitelem své vlastní vilky nebo apartmánu v oblasti v Salalahu bez navýšení konečných ománských cen. 

Konkrétní představu si můžete udělat na stránkách NEMOVITOSTI V OMÁNU. Pro bližší informace si lze sjednat schůzku nebo si zavolat. Stačí vyplnit dotazník a já se Vám ozvu.Pro fanoušky Ománu: Klikněte zde pro přesměrování na naší skupinu