Orient Belly dance fusion

MEDICÍNA TANCE V PRAXI

KURZY - LEKCE - WORKSHOPY

Svoboda - volnost pohybu - proměna stávajícího stavu - ženské vyzařování - fyzické posílení - kondice - kreativita - osobitost - vyjádření sebe sama - růst a vývoj - nová dovednost - vědomé ovládaní těla - podpůrný kmen žen - zdraví

Slovy se těžko popisují benefity, které tanec pro ženu má. Nejen že nabíjí energií a proměňuje náladu, ale také doslova mění postoj ženy v jejím životě ke všemu a všem. Tím, že se rovná ona, dovoluje si cítit, pravdivě projevit, zkontaktovat vlastní stagnace a zatvrdliny, rovná se i její vyzařování a přicházejí i jiné reakce z okolí. Tanec má obrovský dopad i na celou fyziologii ženského těla, zejména na její hormonální systém, oběhový a samozřejmě i celý systém pohybový. Své lekce považuji za holistický přístup a komplexní nástroj k sebeléčení a vyladění ženy.

SVOLÁVÁM DO KRUHU ŽEN MOŽNÁ PRÁVĚ TEBE?

 • chceš se naučit něco nového co tě dosytí energií?
 • monotónní cvičení jsou pro tebe nuda a spíš povinnost?
 • procházíš pocitem odpojení, potlačení, otrávení?
 • pocitem životní tíhy, únavy, deprese?
 • chybí ti radost a jiskra v životě?
 • máš pocit že zarůstáš tukem ale nejsi typ do posilovny?
 • hledáš místo kde bezpečně vypustit divošku? 
 • hledáš kámošky které se nesoudí ale podporují?

SKOČ DO TOHO S NÁMI. NEMUSÍŠ ČEKAT NA SVOLENÍ. PROSTĚ DOVOL SAMA SOBĚ CÍTIT SE DOBŘE.

I Ty se můžeš cítit lehce, svobodně a fit. Procítit napojení na sebe a na zdroj, chápat srdcem co to znamená ,,vyzařovat'' a jak s tím pracovat, dotknout se kvantového vesmíru. Tvá vnitřní malá nezbednice čeká až jí dáš prostor ke hraní. Prostě skoč a nech její vlasy i sukni vlát! Tanec je jako rituál nástroj hluboké přeměny, který Tě vytáhne od přežívání k vitalitě! 

NADCHÁZEJÍCÍ KURZ LEDEN 2024

Milé ženy, milé tanečnice, jste zváni do dalšího kurzu sezóna zima/jaro 2024. 

*KDY: pravidelně středy 19:15 - 20:15 hodin 

*KDE: Studio MaBalance, Brandýs n/L, 

* ZA KOLIK - 12 lekcí/2400,-

*START - 31.1. - 17.4.

PŘÍMÉ PŘIHLÁŠENÍ DO KURZU - klikni:  www.mabalance.cz 

(najdeš v sekci připravované kurzy)

Co v Tobě lekce probudí?

NAPOJENÍ
ŽIVELNOST
RADOST
SVOBODU
ŽENSKOST
KREATIVITU
DIVOKOST
MYSTICKÉ PŘESAHY

Lekce jsou laděné do fúzí orientálních tanečních stylů s mystickým nádechem. 

Styl ze kterého vycházím nejvýrazněji se jmenuje TRIBAL FUSION. Je to tanečně-hudební styl kombinující tradiční kmenové nástroje, bubny, pouštní píšťaly s variacemi elektronické tajemné hudby s hlubokými beaty. Tento podmanivý styl podporuje vědomé ovládání těla, jeho postoj, držení, izolace jednotlivých svalových skupin se synchronizací dechu, který prohlubuje vztah k sobě samé. V mém pojetí terapeutky obohacuji lekce holistickými technikami, které umocňující hodiny na maximum praktičnosti. Zapojuji psychohygienu ženy, tréning bdělosti a vděčnosti. Dynamika hodiny obsahuje všechny elementy, energetickou očistu, protažení posilování, přijetí a odpouštění, zklidnění, řádné vyřádění pro uvolnění stresu. Takový přístup pak není jen jednou hodinou v týdnu, ale může se stát i životním stylem a určitou šablonou pro každodenní praxi doma. Přijď i Ty objevit originální nádech Arábie, Indie, Afriky, ale i nespoutaný gypsy živel v sobě a hlavně zažít kouzlo podpory ženské skupiny.

O lektorce. Pohybově - taneční lekce vedu intenzivně od roku 2015. Břišní tanec jsem se učila pod vedením několika českých i zahraničních lektorek. Později přišla i rekvalifikace letora tance pro oficiální možnost vedení lekcí. Velkou část svého učení jsem ale paradoxně odevzdala zejména naslouchání svému tělu a jeho kapacitám. Inspirovala jsem se stylem Tribal fusion a následnému postupnému zdokonalování už jsem přistupovala dále jako samouk, neboť mě vše ostatní spíše rušilo a omezovalo. Pochopila jsem, že to nejcennější je napojení se dovnitř sebe sama, troufám si kacířsky prohlásit, že ještě více než samotná technika. Neboť když se propojíme s dechem a s archetypem tanečnice děje se to samo a dobře! Na lekci pak zejména zprostředkovávám prostor pro takovéto napojení každé ženy k sobě sama a provádím jemné korekce propojené s dýcháním. Dále pořádám aktivně pohybové workshopy s tématikou tance jako katarze, kdy se stává naší osobní medicínou a pomáhá propouštění překonaných emocí, vzorců a s tím i překonaných postojů. Vytvořila svůj vlastní dvouhodinový koncept Mana Move, který v současnosti doplňuji o tanec.  

Foto vlevo by: Zuzana Minx, Studio MaBalance


PŘIHLÁŠENÍ NA KURZ

POJĎ SI ZATANČIT!

NA POKROČILOSTI NEZÁLEŽÍ. Vyplň prosím všechny potřebné údaje a já se Ti ozvu co nejdříve zpět.


*ORIENT FUSION - Brandýs nad Labem

*START: *KDY: pravidelně středy 19:15 - 20:15 hodin *KDE: Studio MaBalance, Brandýs n/L, 11 lekcí/2200,-

TYP AKCE: revitalizace, technika, fyzické posílení, kondice, posilování, protažení, očista, téma žena.

*KARAZNÍ TANEC - Jurta Duhová u Luštěnic

další termín 28.1.2024

TYP AKCE: terapeutická, sebeléčivá a sebepoznávací, tranzovní, šamanská, očistná aneb vyskoč z:

 • okovů, masek a rolí
 • z povrchu do pravdivé hlubiny 
 • z hlubiny s pravdou k povrchu.
 • z falešných představ společnosti a nároků na sebe sama do uvolněné AUTENTICITY, dej prostor pro:
 • to co nelze ztratit ani zaprodat
 • tu svou Esenci čistou a zářící
 • to Kým a z čeho jsme utvářeni
 • to dlouho potlačované nechat dýchat
 • potlačující rozsápat a bolestivé obejmout
 • stresující a utlačující vytřást a vyskákat.

Radostné momenty z tančení

GALERIE POZVÁNEK NA AKCE


Máš dotaz k lekcím?

Vyplň prosím potřebné údaje a já se Ti ozvu co nejdříve zpět.Foto's by: Zuzana Minx, Miloš Potužák, Gangaji Ma, Ali Almaasani, Blanka Štalzerová